Jabłka w chłodni zimą

Przechowywanie jabłek to poważny problem i nie wszyscy wiedzą jak to robić. Zmieniają się możliwości, dlatego szanse na to, że to się uda są coraz większe. Problemem w tym przypadku jest to, że ludzie, którzy się tym zajmują nie uczą się, co jest teraz w zastosowaniu. Wydaje im się, że tylko sama chłodnia wystarcza, ale to nie jest prawda. Sama chłodnia to początek, dlatego trzeba będzie jeszcze coś w tej chłodni rozprowadzić.

Niska temperatura jest dobra, ale to nie wystarcza. Tym bardziej, jeśli zaczynają się problemy z gniciem jabłek. W ten sposób powstaje szkodliwy etylen. Jeśli jest to zbyt dużo to jabłka zaczynają chorować i jest z dnia na dzień coraz gorzej.

To trzeba zastopować, bo inaczej niestety, ale nic z tych przechowywanych jabłek nie będzie się nadawało do spożycia. Osoba, która przechowuje takie jabłka straci tylko pieniądze i nie będzie miała żadnych zysków. Nikt nie chce tracić tym bardziej, że jest rozwiązanie, które daje bardzo dobre efekty i które niszczy wspominany etylen. Wtedy proces gnicia jest zastopowany i właśnie o to nam przecież chodzi.

FruitSmart – co to jest?

To specjalny Polski środek chemiczny, który nie jest szkodliwy dla jabłek i dla nas osób, które będą te jabłka zjadać. Tym środkiem jest FruitSmart. Jeśli mamy przechowywać jabłka to właśnie tego nam trzeba. Nie musimy mieć uprawnień żeby zastosować taki środek. Nie ma konieczności jak to było wcześniej mieć ogromnego doświadczenia żeby zaaplikować coś do komory. Tutaj każdy sobie może w łatwy sposób z tym poradzić. Na pewno będziemy bardzo zadowoleni, że na takie rozwiązanie się zdecydowaliśmy, bo zadziała od razu. Trzeba tylko czytać instrukcje i będziemy wiedzieć jak to zastosować i kiedy.

Informacje o tym środku znajdziemy na stronie przechowywanie jabłek przez zimę. Warto poczytać, dowiedzieć się, jaki ma skład i ogólnie dowiedzieć się, w jaki sposób można przechowywać jabłka żeby zyski z tego były bardzo duże. To będą pomocne informacje, które przy przechowywaniu jabłek będzie można od razu wykorzystać.

You may also like