Księgowy z Londynu

Polacy, którzy pracują w UK muszą tam rozliczać się z podatków. To nie jest trudne, ale o błąd też jest łatwo, a zatem trzeba będzie wiedzieć, co zrobić i jak żeby państwo angielskie nie miało do nas żadnych pytań. Nie znamy dobrze języka obcego?

To tym bardziej będzie problemem żeby odkręcać te sprawy podatkowe, które źle wykonaliśmy. Wiele osób się tego boi, dlatego w takiej sytuacji pomoże nam polski księgowy w Londynie. To będzie ktoś, kto idealnie się do tego zadania nadaje. Zajmuje się tym bardzo często, bo wielu Polaków się do niego zgłasza. My również możemy i szybko dowiemy się, co robić i jak żeby żyć zgodnie z prawem podatkowym.

Można prowadzić w UK własną firmę i wtedy sami będziemy się utrzymywać, ale to również wymaga prowadzenia nieco bardziej skompilowanej księgowej. Jeśli chcemy mieć spółkę Limited to księgowość jest bardzo trudna i księgowy jest jedynym rozwiązaniem, które nam gwarantuje, że wszystko będzie tak jak trzeba. My właśnie tego oczekujemy, bo sami nie musimy się na tym znać.

Co jeszcze warto wiedzieć?
Na pewno wiele osób już wie, że prowadzenie własnej firmy czy praca u kogoś w UK wymaga numeru ubezpieczenia społecznego? W tym przypadku konieczna jest rejestracja i znowu do akcji wkracza księgowy, który się na wszystkim zna. Gdyby nie księgowy w UK to musielibyśmy sami wszystko robić, ale na szczęście można się wspomagać kimś, kto ma bardzo duże doświadczenie.

Taka osoba albo i osoby, bo wszystko zależne będzie od tego, jakie mamy zadanie do wykonani to specjaliści. Znają się na prawie i wiedzą jak je zastosować, a my na pewno na tym zyskami i to bardzo dużo. Jeśli chcemy się przekonać ile można na takiej współpracy zyskać to nie pozostaje nam nic innego jak odwiedzić stronę firmy Capital Business Links – księgowy w Londynie i skontaktować się z nim. Wtedy umówimy się na spotkanie i będziemy mogli porozmawiać, o jaki zakres księgowości nam chodzi. Oni do każdego klienta podchodzą w indywidulany sposób. To, dlatego wszystkie zadania wykonują najlepiej jak to jest tylko możliwe.

You may also like